Proč letět s námi?

Víme o spoustě důvodů, rozhodnout se však musíte sami

Bezpečnost pasažérů je pro nás na 1. místě

1

Všichni naši zkušení piloti mají nalétáno stovky hodin, létají často a absolvují každoroční přezkoušení.

2

Všichni pasažéři jsou pojištěni. Naše balóny jsou pravidelně servisovány a procházejí jednou za rok důkladnou kontrolou.

3

Poletíme s Vámi jen tehdy, když budou vhodné podmínky pro let – nic neriskujeme.

Jsme místní provozovatel

1

Český ráj – tady jsme doma již od roku 2008. Jako místní provozovatel nejedeme na místo startu stovky kilometrů a nesnažíme se letět za každého počasí, abychom ušetřili za další cestu. Raději Vám let přeložíme a počkáme na příznivější počasí.

2

Protože létáme jen v Českém ráji, nemáme problém naplnit koš balónu jednotlivými pasažéry v krátkém časovém horizontu. I když máte jen jednu letenku, můžete letět takřka ihned – koš doplníme.

3

Daleko pružněji reagujeme na aktuální počasí – maximálně využíváme všech letových dnů a nabídneme Vám termíny letu maximálně do 3 týdnů od aktivace letenky. Pokud máte čas i ve všední dny, jsme schopni zrealizovat let do týdne, umožní-li to počasí.

4

Velké množství smluvně domluvených startovacích ploch a výborná znalost místního terénu nám umožňuje létat přes atraktivní místa Českého ráje.

5

Jsme členy Sdružení Český ráj – využíváme krásné prostředí Českého ráje a zároveň podporujeme jeho další rozvoj.

Individuální přístup – dbáme na soukromí a pohodlí pasažérů

1

Naše balóny poskytují pasažérům maximální pohodlí a soukromí. Nejsme příznivci „zájezdových – velkokapacitních letů“. U nás se Vám nestane, že budete v koši s dalšími deseti až dvaceti lidmi. Létáme s malými balóny pro 2 – 3 pasažéry, 4 – 5 pasažérů a max. 7 pasažérů. Největší koš je vybaven dvířky a může být osazen sedačkou pro handicapované pasažéry.

2

Vždy Vám předem sdělíme veškeré a pravdivé informace co Vás s námi čeká.

3

Termín letu s Vámi bude domlouvat koordinátorka letů, zodpoví Vám Vaše dotazy a věnuje Vám tolik času, kolik bude třeba. Termíny jsou omezené pouze letovým počasím a podřízené bezpečnosti pasažérů.

4

Jako seriózní provozovatel dodržujeme Desatero kvalitního letu balónem.

Platnost letenky

1

Platnost letenky je 1 rok. Po dohodě lze platnost letenky o prodloužit s podmínkou úhrady případného meziročního navýšení cen.

Reference

Jak naše lety hodnotí naši cestující

Reference

Jak naše lety
hodnotí naši cestující

Profesionální a zároveň přátelské chování, hezký zážitek, určitě mohu doporučit. Domluva termínu proběhla naprosto skvěle, pokud někdo váhá, nemusíte, stojí to za to.

Jan Doležal

Vše perfektně zorganizováno, profesionální a maximálně vstřícné jednání! Mohu jen doporučit! A možná nepoletíte naposledy! ?

Ivana Bucková

Chtěl bych Vám a vaší firmě tímto poděkovat za dva nevšední zážitky, které jsem díky vaší firmě prožil. První zážitek je let balonem – což je normální, jako zážitek, jak se let balonem prezentuje a jako takový i nabízí. Druhý zážitek ale byla serióznost vaší firmy. S tím se v současné době člověk často nesetkává. Jistě si vzpomínáte – byl jste pilotem balonu MAGIC.

Startovali jsme z Krčkovic, v pátek 25.8.  Při zemi byla trochu mlha, ale dalo se předpokládat při vysokém tlaku vzduchu, že se rozpustí. Odstartovali jsme, ale po chvíli se mlha bohužel zvedla a viditelnost byla výrazně horší. Letěli jsme 53 minut, přistáli u Morcinova, provedli jste křest nových vzduchoplavců – prostě splnili jste všeobecné podmínky letu – let se uskutečnil. Přesto jste nám nabídl náhradní let při dobré viditelnosti, protože dle vašich slov – garantujete zážitek! Druhý let jsme absolvovali s pilotem panem Veselým, v pondělí 28.8. při velmi dobrém počasí, zároveň s námi letěl druhý balon. Bylo to skutečně lepší.

Na příkladu vaší firmy je vidět, že podnikání v tomto oboru nemusí být jenom prosté generování peněz, ale dá se podnikat za dodržování serióznosti  a cti firmy. Určitě vám můžu poděkovat i jménem všech účastníků letu.

Nakonec mně dovolte, abych trochu opravil jedno přísloví. Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně. Já bych toto přísloví opravil takto: „Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně a z koše balonu“

Jaroslav, hrabě z Morcinova

To, že jsem po celý let nemluvil bylo způsobeno tím, že tak krásný zážitek jsem nechtěl rušit…. byl to další můj den „D“, kterých v životě moc nezažíváme. Ještě jednou tedy veliké poděkování nejen za let, ale i za to, že jsem mohl poznat fajn lidi.

Hrabě Jirka z Pěnčína

Krásný zážitek nad Rájem, pohodový pan pilot i paní koordinátorka letů. Vše bylo jak jsme se domluvili. Doporučuji tento TÝM všem, kdo chtějí letět balonem. Děkujeme.

Dušan, hrabě z Chloumku

Dana Sulcova facebook

S Baartem to byl náš první let balonem a musím říct, že pro nás všechny nezapomenutelný, nádherný a jen těžko popsatelný zážitek. Ten klid tam, výhled, ticho, přerušované jen občasným zvukem hořáku…. To se prostě musí zažít!! Děkujeme našemu pilotovi panu Ivanovi a jeho doprovodu za profesionální výkon, jak během příprav, letu samotného s doplňujícími informacemi, co kde můžeme vidět a kde se nacházíme, po hladké přistání a výlet do historie. Ten byl pro nás třešničkou na dortu a bylo opravdu zajímavé slyšet, jak horkovzdušné létání vůbec vzniklo. Přejeme Vám spoustu spokojených klientů a vydařených letů, jako byl ten náš, od začátku do konce, a super počasí, ať Vás můžeme vídat na obloze. S obrovským díky, baron Martin, baronka Dana a komtesa Andrea ze Všeně. PS: Ještě chci poděkovat paní R. Novotné za spolupráci při domlouvání a organizaci letu. U Vás to začalo, děkuji za Váš lidský přístup. Ostatní už jen potvrdili, že jste parta fajn lidí, kteří berou létání jako poslání. Děkujeme ještě jednou, rozhodně ne naposled, a přejeme krásné léto. ?

Dana Šulcová

Dnes jsme letěli s Kamilou Malkusovou poprvé a super zážitek, skvělá organizace a křest vzduchoplavců.

Olda Bubák

Společně s přítelem by jsme vám chtěli moc poděkovat za krásný zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a to jak s průběhem, tak i s přístupem pilota. Na všechny naše otázky nám odpověděl a během cesty ochotně popisoval co vidíme a vyprávěl zajímavé příběhy. Let jsme si moc užili a jsme rádi, že jsme se mohli i zapojit do přípravy balonu k letu. I křestní list, který jsme po letu dostali, je krásná vzpomínka. ? Takže tenhle zážitek a tuto společnost můžeme rozhodně doporučit. ?

Adéla Valová

Každému 100% doporučuji se podívat na svět z výšky s BAART výlet balonem! Je to tým lidí, kteří svoji práci opravdu mají rádi a dělají ji s láskou. Pro naši rodinu nezapomenutelný večer!

Zuzka Vávrová

Menu