Proč letět s námi?

Víme o spoustě důvodů, rozhodnout se však musíte sami

Bezpečnost pasažérů je pro nás na 1. místě

1

Všichni naši zkušení piloti mají nalétáno stovky hodin, létají často a absolvují každoroční přezkoušení.

2

Všichni pasažéři jsou pojištěni. Naše balóny jsou pravidelně servisovány a procházejí jednou za rok důkladnou kontrolou.

3

Poletíme s Vámi jen tehdy, když budou vhodné podmínky pro let – nic neriskujeme.

Jsme místní provozovatel

1

Český ráj – tady jsme doma již od roku 2008. Jako místní provozovatel nejedeme na místo startu stovky kilometrů a nesnažíme se letět za každého počasí, abychom ušetřili za další cestu. Raději Vám let přeložíme a počkáme na příznivější počasí.

2

Protože létáme jen v Českém ráji, nemáme problém naplnit koš balónu jednotlivými pasažéry v krátkém časovém horizontu. I když máte jen jednu letenku, můžete letět takřka ihned – koš doplníme.

3

Daleko pružněji reagujeme na aktuální počasí – maximálně využíváme všech letových dnů a nabídneme Vám termíny letu maximálně do 3 týdnů od aktivace letenky. Pokud máte čas i ve všední dny, jsme schopni zrealizovat let do týdne, umožní-li to počasí.

4

Velké množství smluvně domluvených startovacích ploch a výborná znalost místního terénu nám umožňuje létat přes atraktivní místa Českého ráje.

5

Jsme členy Sdružení Český ráj – využíváme krásné prostředí Českého ráje a zároveň podporujeme jeho další rozvoj.

Individuální přístup – dbáme na soukromí a pohodlí pasažérů

1

Naše balóny poskytují pasažérům maximální pohodlí a soukromí. Nejsme příznivci „zájezdových – velkokapacitních letů“. U nás se Vám nestane, že budete v koši s dalšími deseti až dvaceti lidmi. Létáme s malými balóny pro 2 – 3 pasažéry, 4 – 5 pasažérů a max. 7 pasažérů. Největší koš je vybaven dvířky a může být osazen sedačkou pro handicapované pasažéry.

2

Vždy Vám předem sdělíme veškeré a pravdivé informace co Vás s námi čeká.

3

Termín letu s Vámi bude domlouvat koordinátorka letů, zodpoví Vám Vaše dotazy a věnuje Vám tolik času, kolik bude třeba. Termíny jsou omezené pouze letovým počasím a podřízené bezpečnosti pasažérů.

4

Jako seriózní provozovatel dodržujeme Desatero kvalitního letu balónem.

Platnost letenky

1

Platnost letenky je 1 rok. Po dohodě lze platnost letenky o prodloužit s podmínkou úhrady případného meziročního navýšení cen.

Reference

Jak naše lety hodnotí naši cestující

Reference

Jak naše lety
hodnotí naši cestující

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému týmu Baart. Před několika týdny se splnil mým rodičům krásný zážitek, který si ponesou po celý život. Proto jestli se někdo rozhodujete, splnit si tento sen, tak neváhejte. Uvidíte, že nebudete litovat. Opravdu velké díky tomuto týmu. Jsou to správní, milí lidé, kteří vás na chvíli vynesou do ptačí perspektivy. Takže mají od nás velký obdiv, přejeme jim plno spokojených zákazníků a mnoho úspěšných letů. Děkujeme! hrabenka Dagmar a hrabe Zdeněk z Káčova.

Hraběnka Dagmar, hrabě Zdeněk z Kácova

Matej El Kotyska facebook

Absolutní profesionalita od chlapů. Jan Michálek a jeho kolega udělali skvělou atmosféru. Doporučí všemi deseti. ?

Matěj El Kotyška

Děkuji za nádherný zážitek ze včerejšího večerního letu milému pilotovi, vtipnému řidiči a příjemným dámám, které letěly spolu se mnou. Miroslava hraběnka z Přepeří.

Miroslava Moravcová

Dnes jsem letěla balónem poprvé a byl to jedinečný zážitek! A tím nemyslím pouze samotné létání, ale organizace společnosti je opravdu na profesionální úrovni. Bezproblémová domluva, okamžité přizpůsobení podmínkám v terénu. Celý organizační tým byl moc příjemný, proto se nemusí bát ani ti, kteří mají ze svého prvního letu strach. ? Před letem jsme byli proškoleni, mohli jsme pomoci s přípravou balónu a tak si „odstartovat“ svůj let. ? Pilot nás během letu informoval, co všechno můžeme v okolí Českého ráje vidět. A na konci nás čekalo příjemné překvápko, které tu neprozradím. ? Je vidět, že tento tým to nedělá pro byznys, ale je to opravdu jejich vášeň. ?

Terka Kracíková

Letěli jsme v neděli ráno a byla to paráda! Dostala jsem let od manžela jako dárek k ročnímu výročí manželství a bylo to nezapomenutelné! Od začátku až do konce všechno klapalo na jedničku! Moc děkujeme za nádherný zážitek určitě doporučujeme!

Martinka Javůrková Kamarádková

Profesionální a zároveň přátelské chování, hezký zážitek, určitě mohu doporučit. Domluva termínu proběhla naprosto skvěle, pokud někdo váhá, nemusíte, stojí to za to.

Jan Doležal

To, že jsem po celý let nemluvil bylo způsobeno tím, že tak krásný zážitek jsem nechtěl rušit…. byl to další můj den „D“, kterých v životě moc nezažíváme. Ještě jednou tedy veliké poděkování nejen za let, ale i za to, že jsem mohl poznat fajn lidi.

Hrabě Jirka z Pěnčína

Nezapomenutelný zážitek, umocněný nádhernou přírodou Českého ráje, dobrým počasím a profesionálním přístupem pilota a koordinátorky. Mnohokrát děkujeme. Hrabata ze Sekerkových Louček.

Pavel Vamberský

Menu